Тестування

Після закінчення кожного уроку та кожного розділу курсу ПМД он-лайн пропонується пройти тестування набутих знань. Пропоновані тести мають на меті не заплутати учнів, а допомогти їм міцніше засвоїти необхідні знання. При проходженні тестування рекомендується давати відповіді на питання самостійно, але в разі потреби припускається повернення до відповідної теми з метою повторення чи уточнення вивченого матеріалу.  Для цього вам буде зручно користатися доступним при тестуванні боковим меню з усіма вивченими темами.

Відповіді на питання тестів представлені двома типами:

1) в тестах одного типу треба обрати одну правильну відповідь з кількох (як правило чотирьох) варіантів відповідей;

2) в тестах іншого типу дається твердження, яке необхідно підтвердити або заперечити.

Для проходження контрольних тестів необхідно дати 10 правильних відповідей на 10 питань. На заключний тест 1-го розділу 23 з 25, а екзаменаційний тест вимагає 80 правильних відповідей з 85 питань.

Успішне проходження всіх тестів є обов’язковим для тих, хто хоче отримати підтвердження успішного закінчення навчання у вигляді сертифікату курсу ПМД он-лайн. Якщо кількість отриманих балів після здачі якогось з контрольних тестів виявиться недостатньою — необхідно ще раз пройти відповідний розділ чи лекцію.

Після успішного проходження заключних тестів по всім трьом розділам  курсу переходьте до здачі  Екзаменаційного тесту по «Курсу ПМД он-лайн». Після успішної здачі цього іспиту ви можете перейти на сторінку Сертифікація і отримати сертифікат про успішне проходження курсу ПМД он-лайн.

 

Будьте уважними, не пропускайте жодного з проміжних контрольних тестів! Інакше курс не буде зарахованим навіть за умови успішної здачі екзаменаційного тесту!