Лекція 1. «Легкі» ураження.

В цій частині курсу буде розглянуто стани, що дуже часто трапляються з людиною в повсякденному житті. Рідко, коли мандрівка чи будь-який інший активний вид відпочинку, обходиться без представлених тут ситуацій. В більшості випадків вони не несуть загрози життю та здоров’ю постраждалого, але в разі ненадання чи неправильного надання допомоги, організм людини може не впоратись самостійно з хворобливим станом, що може призвести до ускладнень, а часом і до виникнення абсолютно небезпечних ситуацій. Так, наприклад, забруднена рана може бути причиною тривалої втрати працездатності чи навіть стати причиною небезпечних для життя хвороб (правцю, сепсису, гангрени). Укус змії, важкі отруєння та інфекції можуть нести серйозну загрозу здоров’ю та навіть життю людини.

Тому назва лекції «Легкі» ураження досить умовна і не має викликати безтурботного та поверхневого ставлення  до наведених у лекції станів.

Отже в цій лекції розглянемо:

Почнемо нашу лекцію з ситуацій, коли різноманітні сторонні предмети потрапляють  до ока або до інших частин тіла людини.