Сертифікація

Сертификат_образец Якщо ви успішно закінчили всі теми курсу, пройшли тести та заключний екзаменаційний тест, ви можете отримати сертифікат про закінчення курсу ПМД он-лайн.

Отримуючи сертифікат курсу ПМД он-лайн ви погоджуєтесь з наступним.

Матеріал представлений на цьому сайті призначений для навчання базовим навичкам у відповідності до національних протоколів і міжнародних керівних настанов з надання першої медичної допомоги. Він заснований на різних публікаціях, доступних для широкої публіки і для медичних працівників. Курс ПМД он-лайн зробив сумлінні зусилля, щоб забезпечити точність і достовірність представленого матеріалу, а також робитиме подібні зусилля надалі для забезпечення відповідності матеріалу подальшим змінам у підходах до різних аспектів ПМД..

Матеріал курсу подається «як є», без будь-яких запевнень, зобов’язань чи гарантій будь-якого роду. Ви не повинні покладатися виключно на наданий матеріал без критичного врахування інших думок та джерел перш ніж приймати або не приймати будь-які рішення, які можуть призвести до травми, пошкоджень, смерті або збитків будь-якого роду. СЛР і перша допомога повинна застосовуватися тільки у осіб, які того потребують. Не намагайтеся практикувати ці методи на тих, кому вони не потрібні, інакше це може призвести до серйозних травм або смерті. Пропоновані процедури не зможуть врятувати всіх, навіть якщо вони будуть виконуватись належним чином. Методи першої допомоги не повинні застосовуватися особами, які не в повній мірі зрозуміли матеріал і потенційні наслідки застосування цих методів.

Курс ПМД он-лайн не робить ніяких запевнень та не надає гарантій, що студенти, які брали участь або успішно завершили наші курси будуть в змозі виконувати СЛР або надавати першу допомогу в реальних надзвичайних ситуаціях.

Курс ПМД он-лайн не надає юридичних порад, але майте на увазі наступні зауваження. Постраждала людина, що перебуває у свідомості, повинна дати згоду на пропозицію про допомогу, перш ніж рятувальник почне її надання. Згода вважається отриманою, якщо людина знаходиться в несвідомому стані, а травма є потенційно небезпечною для життя, чи людина почувається настільки погано, що не може відповісти — це так званий принцип «передбачуваної згоди» (“implied consent”). Рятувальник повинен намагатися отримати дозвіл на надання допомоги від батьків або опікуна, якщо особа є неповнолітньою або розумово недієздатною. Якщо батьки або опікуни недоступні, рятувальник може надавати допомогу без їх згоди. Не дивлячись на результати наданої допомоги рятувальник буде захищеним, якщо він діє в дусі доброї волі і не є винним в халатності або недбалості або навмисних неправомірних діях.

Після закінчення теоретичного курсу ПМД он-лайн ви можете отримати настінний сертифікат. Єдина мета сертифікату засвідчити, що ви успішно завершили курс в режимі он-лайн в обсязі необхідному для надання першої допомоги на рівні вимог з ПМД, що ставляться Національною скаутською організацією Пласт до своїх членів. Сертифікат не надає гарантій того, що його власник належним чином підготовлений для виконання СЛР або першої допомоги.

Сертифікат дійсний протягом двох років. Протягом цього часу ви маєте змогу пройти практичні курси з першої допомоги у спеціалізованих центрах ПМД та на пластових вишколах з ПМД. Випускники цих курсів та вишколів можуть отримати пластикові сертифікати формату візитки для постійного носіння з собою.

Суспільна вартість сертифікатів  курсу ПМД он-лайн буде зростати по мірі накопичення позитивних результатів випускників курсу при наданні першої допомоги в реальних надзвичайних ситуаціях.

Погоджуюсь та хочу отримати сертифікат курсу.